Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "Wielkanocne jajo"

zdjęcie wystawy

Kreatywność dzieci z przedszkoli biorących udział w konkursie plastycznym organizowanym przez wrzesińską filię Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Trudno było wyłonić zwycięzców konkursu, gdyż wszystkie złożone prace były piękne i estetycznie wykonane, a uczestnicy włożyli w nie całe serce. Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce: Gloria Gdowik - Przedszkole "Koszałek Opałek" w Miłosławiu

II miejsce: Dawid Kryszak - Niepubliczne Przedszkole "Leśny Dzwoneczek" w Psarach Polskich

III miejsce: Agata Chuda - Przedszkole Specjalne "Mali Zdobywcy" we Wrześni

Wyróżnienia:

Zofia Krotofil - Przedszkole w Targowej Górce

Jan Zabiszak - Przedszkole "Koszałek Opałek" w Miłosławiu

Iga Jaroma - Przedszkole nr 6 "Pszczółka Maja" we Wrześni

Inga Wachowiak - Przedszkole Niepubliczne "Polne Kwiatki" w Gutowie Małym

Sergiusz Menes - Niepubliczne Przedszkole "Grzybek" w Sokołowie

Beata Miller - Niepubliczne Przedszkole "Leśny Dzwoneczek" w Psarach Polskich

Leon Karolak - Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" we Wrześni, filia przy ul. Gendka

Nagroda jury:

Bruno Karolak - Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" we Wrześni, filia przy ul. Gendka

Serdecznie gratulujemy - nie tylko zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom, bo wszyscy spisaliście się na medal!

Dziękujemy również naszym sponsorom: Starostwu Powiatowemu we Wrześni oraz Urzędowi Miasta i Gminy we Wrześni, a  także patronowi medialnemu - Radiu Września.